Alle Sportsbegivenheder
|
The Mongolz
— 3DMAX
13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Heroic
— Sangal
16:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
MIBR
— G2 Esports
19:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Fnatic
— Astralis
10 sep 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
MOUZ
— Rooster
10 sep 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
BIG
— Imperial
10 sep 16:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team Liquid
— ENCE
10 sep 16:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
compLexity Gaming
— M80
10 sep 19:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
RED CANIDS
— Virtus.pro
10 sep 19:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
FURIA
— FALCONS
11 sep 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Vitality
— ATOX
11 sep 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
CYBERSHOKE
— Young Ninjas
11:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Passion UA
— GamerLegion
12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
mouz NXT
— Team Sampi
10 sep 12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team SoloMid
— ALTERNATE aTTaX
10 sep 16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Zero Tenacity
— Metizport
11 sep 15:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
cspojat
— ENCE Academy
14:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
9INE Academy
— Viperio
10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Preasy Esport
— Apogee
09 sep 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Anonymo Esports
— Astralis Talent
09 sep 12:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
FB Team
— Fluffy Gangsters
13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
mouz NXT
— ZEROvariant
20:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
sAw
— Team SoloMid
10 sep 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Hype E-Sports
— Dusty Roots
10 sep 23:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
Dusty Roots
— Hype E-Sports
11 sep 00:00
|
|||||||||||||||||||
|
|
SinnerS
— Insilio
12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
CYBERSHOKE
— ARCRED
16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
GenOne
— 9INE Academy
16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Young Ninjas
— FB Team
19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Lilmix
— GODSENT
12 sep 19:10
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Unity
— Sampi NEXT
15:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Dynamo Eclot
— Natus Vincere Junior
10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
SinnerS Academy
— Anonymo Esports
12:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Verdant
— Apogee
09 sep 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Astralis Talent
— Unity
09 sep 12:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Preasy Esport
— Viperio
10 sep 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Zero Tenacity
— Metizport
09 sep 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
SinnerS
— Team Sampi
09 sep 16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
BLEED
— Passion UA
10 sep 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Sashi Esport
— GamerLegion
10 sep 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
PARIVISION
— 9INE
11 sep 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Into the Breach
— EYEBALLERS
11 sep 16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
B8
— AMKAL
12 sep 10:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Nemiga Gaming
— Monte
12 sep 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|